Ikona

Mechanika

Samodzielnie oraz we współpracy z autoryzowanymi serwisami producentów dokonujemy przeglądów i napraw silników stacjonarnych i zaburtowych wraz z osprzętem. Dostarczamy także zestawy serwisowe pozwalające na samodzielne wykonanie czynności serwisowych w warunkach uniemożliwiających skorzystanie ze specjalistycznej pomocy. Ponadto oferujemy kompletny serwis oraz przeglądy instalacji wodnych, systemów hydrauliki siłowej, systemów sterowych, wind kotwicznych, instalacji zęzowych i innych.

Służymy także specjalistycznym doradztwem technicznym. W sytuacji konieczności wymiany sprzętu, oferujemy pomoc w wyborze odpowiednich rozwiązań, projekt oraz montaż całego systemu lub instalacji.

Sprawny i niezawodny silnik to podstawa bezpieczeństwa na wodzie. Stanowi on nie tylko napęd jachtu, ale też pozwala na ładowanie akumulatorów, co umożliwia korzystanie z urządzeń elektronicznych i oświetlenia (w tym lamp nawigacyjnych). Regularne przeglądy i serwisowanie silników pozwala na ich długą i bezproblemową eksploatację.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?