Rune Bjørnstadt, s/y Sea Sharp (Bavaria 37C)

Jeśli szukasz firmy, która naprawi albo zmodernizuje Twój jacht – już nie szukaj, bo właśnie ją znalazłeś.

Moja historia z BeFree Yard zaczęła się, gdy rozesłałem blisko 40 zapytań z prośbą o wycenę długiej i zróżnicowanej listy prac do wykonania na moim jachcie. Zawierała ona zarówno prace serwisowe, naprawy, jak i instalację nowego wyposażenia. BeFree wykazało się wówczas największym profesjonalizmem odpowiadając w szybkim czasie oraz prezentując mi przejrzystą i rozsądną ofertę na wszystkie elementy z mojej listy.

Mój jacht był pod opieką BeFree od jesieni do wiosny. Przez cały ten czas firma dostarczała mi raporty postępów, zdjęcia oraz sugestie dotyczące zmian w wyposażeniu i zakresu prac z mojej listy. Nawet przez jeden moment nie martwiłem się o bezpieczeństwo mojej łodzi, mimo znacznej odległości. Teraz, kiedy widzę efekty wszystkich działań, mogę ich tylko z całego serca polecić. Wszystkie prace zostały wykonane idealnie, w ustalonym czasie i cenie. Oczywiście, w trakcie całego procesu pojawiły się zmiany, część rzeczy z listy okazała się zbędna, inne musiały zostać dodane, ale dobrzy ludzie z BeFree rzetelnie mi doradzali, jednocześnie miałem cały czas kontrolę nad całością prac.

Jak sądzę, powinienem nadmienić tu także o negatywach, ale bazując na swoim doświadczeniu z tą firmą naprawdę nie potrafię żadnego wskazać. Swoją łódź oddałem usługodawcom, ale odebrałem ją już od przyjaciół. Są naprawdę genialni!

See realization